DÁVKOVACIE ZARIADENIA

Manuálne a digitálne dávkovacie zariadenia sú efektívne a ľahko použiteľné. Veľmi dobre sa hodia na aplikáciu UV materiálu, ako aj na lepidlá a poťahové materiály. Dávkovacie zariadenia predstavujú nákladovo efektívnu alternatívu pre takmer všetky dávkovacie úlohy v profesionálnych a poloprofesionálnych aplikáciách.

Digitálny dispenzer pre všeobecné použitie s pamäťou na 9 programov, obsahuje časovač od 0,01 – 99,99 sekúnd a zdroj vákua, dodáva sa s bohatým príslušenstvom. Nutné pripojiť zdroj stlačeného vzduchu. Dispenzer SL 101 je ďalším členom Fisnarovej rodiny s učiacim sa módom. Dávkovanie ručné, podľa časovača alebo cyklické spúšťa sa pedálom alebo prstovým spínačom.

DG 1000T

Dávkovač s nastaviteľným režimom dávkovacieho času. Zadržiavacie vákuum pre konzistentné výsledky. Digitálne dávkovacie zariadenie sa dodáva so širokou škálou príslušenstva. Patria medzi ne nožné spínače, prstové spínače, hadica na stlačený vzduch s adaptérom, kartuš s adaptérom, piest, dávkovacie ihly, ihlové uzávery a stojan na kartuše.

Ľahko ovládateľný dávkovač s nastaviteľným tlakom pre ručnú aplikáciu Domingo materiálu, ako aj lepidiel a náterových hmôt. Dávkovacie zariadenie je cenovo výhodnou alternatívou pre takmer všetky dávkovacie úlohy v profesionálnych a poloprofesionálnych aplikáciách.

Ľahko ovládateľný dávkovači zariadenie pre ručnú aplikáciu Domingo materiálu, ako aj lepidiel a náterových hmôt.

Ľahko ovládateľný dávkovači zariadenie pre ručnú aplikáciu Doming materiálov, ako aj lepidiel a náterových hmôt. Umožäuje nastavenie času: manuálne, automatické, automatické s opakovaním, regulačný ventil NC / NO. Ovládanie spínača elektrické / pneumatické.

Dávkovacie zariadenie SDT-DG-5 je účinné a ľahko použiteľné dávkovacie zariadenie na ručné nanášanie klenutého materiálu, ako aj lepidiel a poťahových materiálov. Nastavenie času: manuálne, automatické.

Ľahko ovládateľný dávkovači zariadenie pre ručnú aplikáciu Domingo materiálu, ako aj lepidiel a náterových hmôt. Nastavenie času:

  • manuálne,
  • automatické,
  • automatické s opakovaním.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? POŠLITE NÁM SVOJ DOPYT