MATERIÁLY

SurACer 4450SurACer® 4450 je dvozložková kopolymérová živica s nízkou viskozitou neobsahujúca rozpúšťadlo, založená na vysoko reaktívnom systéme SH / En. V dôsledku eliminácie izokyanátových komponentov je možné v porovnaní s predchádzajúcimi polyuretánovými a epoxidovými systémami používanými v praxi zabrániť často sa vyskytujúcim podráždeniam pokožky. Miešanie v pomere 1:2.
SurACer® 4450 sa môže aplikovať pomocou vhodných dávkovacích techník (manuálnych alebo pneumatických) v kontinuálnom alebo diskontinuálnom procese. Odstránením doby spracovateľnosti a komplexného čistenia rastlín v dôsledku výrobných cyklov sa dajú dosiahnuť mimoriadne ekonomické účinky.
Vytvrdzovaním SurACer® 4450 pomocou zariadenia na vytvrdzovanie svetla SurALux sa dajú vytvoriť veľmi priehľadné, veľmi flexibilné ochranné povlaky pre sieťové, digitálne, sublimačné a prenosové výtlačky s veľkou brilanciou. Krátke doby vytvrdzovania SurACer® 4450 pomocou UVA žiarenia zaručujú skrátenie výrobných procesov, ktoré sa predtým používali pre porovnateľné produkty až po expedíciu.
Krycí povlak SurACer® 4450 sa môže použiť na efektívne zvýšenie estetického účinku tlačových motívov na polyesterových, PVC a kovových fóliách, ako aj na hliníkových a plastových výliskoch.
Miešanie zložiek v pomere 1:2. Skladovateľnosť 8 mesiacov, po namiešaní 1 týždeň (v chladničke, v tme)
Vytvrdzovanie 6-8 min. Dodáva sa v balení 1- 5 – 15kg.

Nová živica je ďalším vývojom úspešného klenutého materiálu SurACer® 4450. Inovatívny materiál ponúka ešte lepšie vlastnosti, ako je zlepšenie priľnavosti, zjednodušenie použitia a zvýšenie dekoratívneho účinku materiálu.
Nová povrchová živica SurACer® 4460 má ešte nižšiu viskozitu (zníženú približne o polovicu svojho predchodcu), čo vedie k lepšiemu toku tekutého materiálu. To ešte viac uľahčuje manuálne alebo automatické nanášanie živice. Zvýšila sa aj predtým silná adhézia materiálu, čo umožňuje ešte lepšie spojenie medzi živicou a zodpovedajúcim filmom. Vďaka nižšej farebnosti živice sa trojrozmerný účinok materiálu zvyšuje vyššou priehľadnosťou. Tvrdosť materiálu sa zvýšila, aby sa dosiahla vyššia ochrana povrchu pri zachovaní jeho flexibility. Znížený prirodzený zápach živice vedie k príjemnejšej spracovateľnosti.
Miešanie zložiek v pomere 1:2. Skladovateľnosť 8 mesiacov, po namiešaní 1 týždeň (v chladničke, v tme)
Vytvrdzovanie 6-8 min. Dodáva sa v balení 1- 5 – 15kg.

Kopulovitý materiál UV 10-1 je bezfarebná a priehľadná živica. Je to viskózny, medu podobný materiál, ktorý má veľmi dobrú detekciu hrán pri izbovej teplote. Vytvrdenie dvojzložkového kupolovitého materiálu UV 10-1 pomocou UVA žIarenia vedie k vytvoreniu tioéterovému polyméru. Po vytvrdnutí je vytvrdená živica bezfarebná a priehľadná. Kupola má veľmi hladký povrch. Povrchy s materiálom UV 10-1 sú ľahké a vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.
Miešanie zložiek v pomere 1:2. Skladovateľnosť 6 mesiacov, po namiešaní 1 týždeň (v chladničke, v tme) Vytvrdzovanie 5-15 min. Dodáva sa v balení 150g – 300g – 1kg – 5kg – 15kg.

SurACer® 4497-1 je jednosložkový lak odolný voči poškriabaniu bez obsahu rozpúšťadiel, na báze epoxidovej živice. Žiarenie UVA sa môže použiť na výrobu priehľadných ochranných povlakov pre sieťotlač, ako aj pre atramentovú tlač a prenosovú tlač na plasty, kovy, sklo a keramiku. SurACer® 4497-1 zaručuje výrobu povlakov s novými vynikajúcimi vlastnosťami. Hrúbky vrstiev od 0,5 do 1,0 mm sa majú prednostne generovať, aby sa dosiahli požadované aplikačné parametre. Zalievací materiál SurACer® 4497-1 je k dispozícii v špeciálnych obaloch s objemom 100, 250, 500 a 1 000 ml, ako aj v 5 a 10 litrových kanistroch a je stabilný najmenej 6 mesiacov pri skladovaní bez svetla a pri teplote 25 ° C.
Ak je to možné, povrchy, ktoré sa majú natrieť, by sa mali vyčistiť etanolom alebo izopropanolom. Je výhodné zlepšiť priľnavosť laku odolného proti poškriabaniu na príslušné substráty predbežnou úpravou povrchu plameňovou-pyrolýzou povrchu pomocou postupu SurASil® .
SurACer® 4497-1 je možné aplikovať pomocou vhodných náterových techník, ako je natieranie, odstreďovanie a manuálne alebo automatické dávkovanie. Farba alebo povrch, ktorý má byť potiahnutý, sa môže zahriať, aby sa dosiahlo rýchlejšie rozliatie materiálu.
SurACer® 4497-1 je vytvrdzovaný svetelnými zdrojmi UVA. Proces vytvrdzovania pod UVA svetlom trvá asi 8 až 10 minút. s energiou medzi 3 a 6 J / cm2. Čas tvrdnutia závisí od plochy a výšky náteru a musí byť stanovený pri predbežných skúškach. Produkt je po vytvrdení stohovateľný, môže sa prepravovať a používať.

Vlastnosti materiálu:

  • extrémne vysoká odolnosť proti poškriabaniu,
  • bez nebezpečných látok,
  • veľmi dobrá priľnavosť,
  • vynikajúca klimatická odolnosť,
  • vynikajúca spracovateľnosť.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? POŠLITE NÁM SVOJ DOPYT