ROBOTIZOVANÉ PRACOVISKÁ

Dávkovacie robotizéry s CNC riadením.

Sivaro

1-osový robotizér. UV materiál sa dávkuje pomocou stlačeného vzduchu cez pneumatický špeciálny ventil so 6-cestným rozdeľovačom na materiál, ktorý má byť zaliaty. V závislosti od zmiešaného množstva sa môže dávkovanie uskutočňovať po dlhú dobu v kontinuálnom procese. Pneumatický špeciálny ventil umožňuje dávkovo regulované a presne reprodukovateľné dávkovanie pomocou dávkovacieho zariadenia. Výsledkom je, že sa dajú vždy vytvoriť rovnaké nánosy s konštantnou výškou kupoly.

DR Sivaro1

2-osový robotizér. Pracovná plocha 430x280mm.

DR Sivaro2

2-osový robotizér. Pracovná plocha 450x300mm.

DR Sivaro3

2-osový robotizér. Dodatočná montáž pre stroj Opal 400, od  poloautomatických k  plne automatickým  počítačom riadeným pracovným staniciam.

Dávkovací software DOMING

Program Doming poskytuje zákazníkom softvér založený na systéme Windows®. Ponúkaný softvérový balík je ideálny na výrobu 3D nálepiek.

Program Doming obsahuje všetky funkcie potrebné na ovládanie robotov, ktoré vyrábajú 3D nálepky v rôznych formách. Ponúka dobre premyslený a moderný koncept obsluhy s rozbaľovacími ponukami, správou okien a obsluhou myši. Z týchto dôvodov je ľahké sa naučiť a bezpečne ovládať. Na prevádzkovanie programu Doming je potrebný komerčne dostupný moderný osobný počítač s pevným diskom, rozhraním USB, grafickou kartou a systémom Windows. Doming sa dodáva s USB kľúčom.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? POŠLITE NÁM SVOJ DOPYT